Eetcafe De Buizerd

Dinerbon Asten Eetcafe De Buizerd
Adres
Buizerdweg 1A
5725RX Asten
Telefoon
0493 560300

Aan de Buizerdweg in Heusden staat Eetcafé De Buizerd. Het staat op de grens van Brabant en Limburg aan de rand van de grote Peel. In dit gebied kunt u heerlijk wandelen, fietsen en met gemotoriseerde voertuigen de plek verkennen. U kunt hier nu heen met uw dinercheque! De Buizerd is gevestigd in een prachtig gebouw. Eetcafé De Buizerd ademt nog steeds de warme sfeer van vroeger uit. Dit komt door de aanwezigheid van veel oude foto’s en attributen uit grootmoeders tijd. De keuken is wel van deze eeuw. In het interieur is veel gewerkt met rood en bruin. De muren zijn rood met donker bruin en de tafels en stoelen zijn lichter bruin. U heeft echt het gevoel dat u in een café stapt. Ook het personeel van De Buizerd is één en al gezelligheid. Zij zijn vriendelijk, werken hard en staan altijd paraat om u te helpen. Kinderen zijn ook van harte welkom in het Eetcafé. Zij kunnen namelijk heerlijk eten, maar ook in het speeltuintje van De Buizerd spelen. U kunt zowel binnen als  buiten zitten bij De Buizerd.

De Buizerd heeft maandelijks een wisselend menu, maar ook vaste gerechten. Op de menukaart kunt u de volgende categorieën vinden: voorgerechten, salades, vleesgerechten, visgerechten, vegetarische gerechten, kindermenu, surprise menu, dagschotel en dessert. Er is zowel een lunchkaart als dinerkaart waar u met uw dinerbon gebruik van kunt maken. De Buizerd heeft ook genoeg heerlijke dranken waar u geen genoeg van zult krijgen!

Tot snel met uw dinercheque of dinerbon!

96% beveelt ons aan

369 reviews
8 . 5 /10